Hakkımızda

Hakkımızda

NAR İş Güvenliği 2014 yılında Avrupa’nın önde gelen iki iş güvenliği markasının aynı firma çatısı altında buluşmasıyla birlikte kurulmuştur. Firmamız başta Fransız MAPA firmasın iş eldivenleri ve İrlandalı PORTWEST firmasının iş ayakkabılarının distribütörlüğünü yapmakla beraber aynı zamanda müşterilerine İtalyan VIZWELL yüksek görünürlü iş kıyafetlerini ve AR-AN PROTECTION koruyucu baret ve maskelerini de tedarik etmektedir.

Hiçbir maddi değer ile ölçümlenemeyecek olan insan sağlığını, profesyonel ürünleri ile koruma altına almayı misyon edinen NAR İş Güvenliği uzman kadrosu ve geniş stok gücü ile hizmet kalitesini her geçen daha da arttırarak bayilerine uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin.

Merkez: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 NO:984 Okmeydanı Şişli / İstanbul
Telefon:+90 (212) 220 29 60
GSM:+90 (534) 455 36 66
Fax:+90 (212) 220 29 61
Mail :info@nar-isguvenligi.com

Güvenli Ödeme

Kredi Kartıyla Ödemelerinizde İYZİCO altyapısı kullanıyoruz. 256 Bit SSL (McAffee PremiumSSL) Güvenlik Sistemimiz Mevcuttur.

% 100 Para İade Garantili

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Ücretsiz Kargo

On-line alışveriş sitemizden yapacağınız 150,00 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimiz devam ediyor.
× KKD Destek Hattı